Projekt indywidualny

Podobają Ci się nasze projekty, ale potrzebujesz projektu skrojonego na miarę?  Boisz się wysokich kosztów opracowania projektu indywidualnego? 

Zleć nam wykonanie projektu indywidualnego i ciesz się architekturą najwyższej jakości zaprojektowaną specjalnie pod Ciebie, w przystępnej cenie! 

Projekt indywidualny już od 25 000 zł brutto

* dotyczy projektu domu parterowego do 125 m2 powierzchni, w tradycyjnej technologii murowanej
Marzy Ci się indywidualny projekt?
Czarna Stodoła na chmurce

Adaptacja gotowego projektu

Projekty gotowe są atrakcyjną ofertą na rynku architektonicznym ze względu na swoją uniwersalność i cenę – co jednak, jeśli nie końca odpowiadają Twoim potrzebom?

Każdy projekt gotowy wymaga adaptacji do konkretnej działki, dając możliwość wprowadzania licznych modyfikacji. Nie wszystkie jednak zmiany są łatwo wykonalne, dodatkowo adaptowana dokumentacja stanowi utrudnienie na budowie stając się po prostu nieczytelną dla Wykonawców.

Sprawdź na grafice obok, jak wygląda często dokumentacja po wprowadzeniu zmian tzw. „adaptacji”.

Projekt indywidualny

Zgłaszając się do nas po projekt indywidualny masz pewność, że zostanie on zaprojektowany z uwzględnieniem Twoich wszystkich potrzeb, a sam projekt będzie najwyższej jakości pod względem funkcjonalnym, wizualnym jak i technicznym, co gwarantuje renoma naszej pracowni.

Pracę nad projektem rozpoczynamy od przeprowadzenia ankiety, która pomoże Ci określić wszystkie istotne kwestie przyszłego domu, a nam wskaże wytyczne do opracowania koncepcji. Przesyłamy również listę koniecznych dokumentów wyjściowych, które Inwestor musi dostarczyć nam jako Projektantowi. W pracy nad projektem pozostajemy w ciągłym kontakcie mailowym i masz możliwość wprowadzania umówionej ilości korekt.

Model 3D domu

Po określeniu założeń i wytycznych oraz przekazaniu dokumentów wyjściowych przechodzimy do projektowania Twojego wymarzonego budynku.

Dokumentacje opracowujemy w najnowszym oprogramowaniu, które dają nam możliwość pracy w przestrzeni 3D. Co więcej udostępniamy taki model dla naszych Inwestorów, dzięki czemu mogą już na tak wczesnym etapie zapoznać się dokładnie z projektowanymi elewacjami czy odbyć wirtualny spacer po projektowanym domu.

Fotorealistyczne wizualizacje

Dodatkową opcją, na którą najczęściej decydują się nasi Inwestorzy są fotorealistyczne wizualizacje, które ukazują projektowany budynek w naturalnym otoczeniu z dokładnie odwzorowanymi materiałami na elewacjach i dachu. Ponadto, wizualizacje pokazują projektowane oświetlenie i podstawowe zagospodarowanie terenu twojej działki.

Już na tym etapie możesz zobaczyć z dużą szczegółowością jak będzie wyglądał twój przyszły dom!

Dokumentacja techniczna

Mając opracowany projekt koncepcyjny, który został zaakceptowany przez naszych Inwestorów, możemy przystąpić do prac nad rysunkami budowlanymi.

Na tym etapie przygotowujemy kompletną dokumentację do pozwolenia na budowę, a zarazem wytyczne dla Wykonawców przy realizacji. Współpracujemy z projektantami konstrukcji, sanitarnymi oraz projektantami instalacji elektrycznych. Finalnie Inwestor otrzymuje gotowy projekt architektoniczno-budowlany w wersji elektronicznej oraz projekt techniczny w wersji drukowanej.

W ramach współpracy jako pełnomocnik inwestora występujemy z wnioskiem o pozwolenie na budowę w formie elektronicznej i nadzorujemy ten etap do uzyskania pozytywnej decyzji.

Formularz

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a my w ciągu 24h przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na projekt indywidualny!

Akt prawa miejscowego

Ilość kondygnacji budynku

Garaż

Wpisz pplanowaną powierzchnię domu w m² (liczoną z garażem), której nie chcesz przekroczyć.
Podaj rok i miesiąc planowanego rozpoczęcia budowy.

Zapraszamy do Kontaktu i skorzystania z oferty!